Nowoczesny i przyjazny hosting

Ceny hostingu w Futurehost.pl

W Futurehost.pl dajemy Ci kilka pakietów hostingowych do wyboru w bardzo atrakcyjnych cenach! Sprawdź ceny hostingu oraz dowiedz się, dlaczego wybór odpowiedniego pakietu będzie miał wpływ na działanie Twojej strony internetowej!

Od czego zależy cena hostingu w Futurehost.pl?

Każda usługa hostingowa świadczona przez Futurehost.pl polega na udostępnieniu miejsca na naszych serwerach dla Twojej strony internetowej. Na specjalnie wydzielonej przestrzeni dyskowej możesz przechowywać wszystkie dane i pliki, które są niezbędne do prawidłowego działania Twojej witryny. Różnice w cenach poszczególnych pakietów wynikają z różnic w parametrach usług i dotyczą one przede wszystkim:

Wybór odpowiedniego pakietu należy dostosować do rodzaju witryny, aby zapewnić jej prawidłowe działanie. Jeśli nie wiesz, który pakiet jest odpowiedni dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Możesz również skorzystać z 14- dniowego okresu testowego danego pakietu!

Jak rozumieć oznaczenia poszczególnych pakietów?

Dla osób wybierających hosting znaczenie ma wiele parametrów usługi. W Futurehost oferujemy większość z nich na maksymalnym poziomie i tak naprawdę różnice między pakietami dotyczą wyłącznie pojemności oraz limitu miesięcznego transferu. Dla ułatwienia rozróżnienia poszczególnych pakietów oznaczyliśmy je symbolami literowymi znanymi z branży odzieżowej. Najmniejszy pakiet S jest więc najtańszy i przeznaczony dla najmniej wymagających użytkowników, np. osób, planujących stworzyć w Internecie jedynie prostą wizytówkę swojej firmy. Pakiet M jest rozwiązaniem optymalnym zarówno pod kątem ceny, jak i funkcjonalności, ponieważ spełnia wymagania większości małych i średniej wielkości firm. Dla najbardziej zaawansowanych projektów internetowych proponujemy rozbudowany hosting, ceny którego są już odpowiednie wyższe, ale w Futurehost wciąż bardzo atrakcyjne!


© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy Bright Group Sp. z o.o.