Nowoczesny i przyjazny hosting

Certyfikat wildcard SSL

W Futurehost możesz zakupić jeden z najpopularniejszych certyfikatów SSL typu Wildcard. Proponujemy Ci najlepsze tego rodzaju certyfikaty i to w bardzo konkurencyjnych cenach.

Dlaczego warto kupić certyfikat SSL Wildcard?

Certyfikat typu Wildcard jest coraz częściej wybierany przez właścicieli stron internetowych, ponieważ pozwala chronić nie tylko domenę główną, ale również dowolną liczbę należących do niej subdomen. Mając więc wykupiony tylko jeden certyfikat, masz szyfrowane wszystkie podstrony w obrębie jednej domeny i potrzebujesz do tego wyłącznie jednego adresu IP. Certyfikat Wildcard SSL jest więc rozwiązaniem ekonomicznym, pozwalającym obniżyć koszty szyfrowania połączeń na stronie, a także rozwiązaniem bardzo praktycznym, ponieważ w jednej cenie otrzymujesz ochronę nielimitowanej liczby subdomen.

Sprawdź najlepszy w swojej klasie certyfikat Rapid SSL

W Futurehost dajemy Ci możliwość ochrony swojej strony przy pomocy najpopularniejszego obecnie certyfikatu Rapid SSL Wildcard. Jest to certyfikat typu Domain Validation, którego wystawcą jest znana na całym świecie firma GeoTrust. Do głównych zalet certyfikatu Rapid SSL należą:

Certyfikat Rapid SSL doskonale spełnia swoje funkcje w przypadku standardowych stron prywatnych, ale także witryn średniej wielkości firm.

W ramach oferty mamy dla Ciebie również certyfikat TruBusiness ID Wildcard od firmy GeoTrust, który jest zaawansowanym rozwiązaniem przeznaczonym dla biznesu.

Skorzystaj z oferowanych przez nas certyfikatów SSL, które tylko u nas dostępne są w najlepszych cenach! Chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiedni certyfikat, zapewnimy również unikalne dedykowane IP, które jest niezbędne do stosowania szyfrowania na stronie.

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy Bright Group Sp. z o.o.