Nowoczesny i przyjazny hosting

Futurehost to darmowa domena

Unikalny adres dla Twojej strony dostajesz od nas całkowicie za darmo na 1 rok. W przeciwieństwie do konkurencji przyciągamy Klientów jakością usług, dlatego nie jesteś zobowiązany umową do przedłużenia tej domeny. Z miejsca zyskujesz również łatwy dostęp do Najtańsze-Domeny.pl.

Nasi Klienci to osoby bardzo wymagające, które chcą mieć wszystko podane na tacy. Doskonale to rozumiemy, wszak również prowadzimy prężnie rozwijający się biznes i tak samo odczuwamy, że doba ma zdecydowanie za małą liczbę godzin by marnować je na żmudne poszukiwanie dodatków do posiadanych już usług. Z myślą o naszych Klientach uruchomiliśmy zatem usługę Najtańsze-Domeny.pl, która jak wskazuje nazwa - umożliwia rejestrację i utrzymanie domen w najbardziej atrakcyjnych cenach.

Dzięki naszej siostrzanej usłudze nasi Klienci mogą zająć się swoimi serwisami internetowymi. Nie są zmuszeni do żmudnego porównywania ofert obcych rejestratorów domen, bo mają najniższe ceny na wyciągnięcie ręki. Dostęp do Najtańszych-Domen.pl Klienci uzyskują bowiem z tego samego Panelu, do którego logują się w celu zarządzania hostingiem. Z Futurehost oszczędzasz zatem nie tylko pieniądze, ale i czas.

Darmowa rejestracja domeny polskiej dostępna jest dla każdego Klienta rejestrującego dowolny serwer na okres 1 roku. Swoją darmową domenę wybierzesz podczas zamawiania usługi serwera. Jeśli nie wybrałeś domeny podczas rejestracji - możesz zrealizować to później konktaktując się z BOK.

Część z naszych Klientów swoją przygodę ze stronami internetowymi rozpoczęła właśnie od współpracy z nami. Witamy ich z otwartymi rękoma i do każdego Pakietu dodajemy darmową domenę z końcówką .pl bez konieczności przedłużenia. Takie podejście sprawia, że nasi Klienci już na starcie są wygrani, a dodatkowo ich obecność w sieci nie jest zobowiązująca.

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy Bright Group Sp. z o.o.