Nowoczesny i przyjazny hosting

Darmowy antywirus kaspersky na 90 dni w Futurehost

Korzystając z usług hostingowych w Futurehost, możesz liczyć na wiele atrakcyjnych bonusów i bezpłatnych dodatków. Jednym z nich jest antywirus Kaspersky Internet Security, który damy Ci całkowicie za darmo na 90 dni, jeśli tylko postanowisz zostać naszym kolejnym zadowolonym Klientem.

Skuteczna ochrona w internecie

Programy firmy Kaspersky Lab od lat plasują się na czołowych miejscach w rankingach najlepszych antywirusów, dlatego właśnie ten produkt znalazł się w naszej wyjątkowej promocji. Możesz z niej skorzystać już teraz - wystarczy, że wykupisz jeden z naszych pakietów hostingowych, a będziesz miał do swojej dyspozycji darmowy antywirus Kaspersky na 90 dni. Jest to program z serii Internet Security, dzięki któremu będziesz mógł się czuć bezpiecznie podczas wszelkich czynności wykonywanych w Internecie.

Program działa na komputerach PC, Mac, a także na wszystkich urządzeniach z systemem Android. Antywirus Kaspersky dzięki bieżącej aktualizacji baz zapewnia skuteczną ochronę antywirusową, a także ma szereg dodatkowych funkcji m.in.:

Darmowy program antywirusowy Kaspersky na 90 dni dostępny jest dla każdego klienta, który wykupi w Futurehost usługę hostingu. Oferta obejmuje zarówno pakiety Hosting Standard, jak i pakiety Hosting Biznes+. Decydując się na pakiet biznesowy, będziesz miał zapewnioną ochronę aż na dwóch komputerach! W każdym przypadku korzystanie z darmowego antywirusa Kaspersky w ramach promocji jest niezobowiązujące. Oznacza to, że po zakończeniu okresu promocyjnego możesz zrezygnować z dalszego używania programu, nie ponosząc z tego tytułu żadnych opłat. Wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Właśnie takie są promocje w Futurehost – uczciwe i bez żadnych haczyków!

Chcesz mieć zapewnioną bezpłatną ochronę antywirusową? Sprawdź naszą promocję na darmowy antywirus Kaspersky na 90 dni!


© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy Bright Group Sp. z o.o.