Nowoczesny i przyjazny hosting

Darmowe certyfikaty SSL

Potrzebujesz certyfikatu SSL dla swojej domeny, ale nie wiesz który z nich wybrać? Wypróbuj więc zupełnie za darmo certyfikaty SSL w wersjach testowych w Futurehost.pl!

Przetestuj darmowe certyfikaty ssl

Posiadanie certyfikatu SSL na swojej domenie jest dzisiaj konieczne, ponieważ oczekują tego użytkownicy Internetu, chcący mieć pewność, że korzystanie z witryny jest dla nich bezpieczne. Stosowanie szyfrowania SSL niesie także za sobą dodatkowe korzyści, ponieważ zabezpieczona w ten sposób witryna nie jest blokowana przez przeglądarki, a dodatkowo zyskuje wyższą pozycję w rankingu wyszukiwarki. Inwestycja w certyfikat SSL z pewnością się opłaca, jednak ważny jest jego odpowiedni wybór. Aby był on jak najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb, dajemy Ci możliwość bezpłatnego przetestowania oferowanych przez nas certyfikatów. Do wyboru masz dwa najpopularniejsze certyfikaty:

Oba certyfikaty mają klasę DV, czyli są wystawiane wyłącznie na podstawie weryfikacji prawa do posiadania domeny i nie wymagają przedstawiania żadnych dokumentów.

Co daje Ci darmowy certyfikat SSL?

Przez cały okres testowy darmowe certyfikaty są w pełni funkcjonalne i pozwalają poznać sposób ich działania, a także korzyści ze stosowania. Pomagają również podjąć ostateczną decyzję co do wyboru konkretnego certyfikatu, w tym również zdefiniować ewentualne dodatkowe funkcje, potrzebna dla danej witryny.

Od momentu wystawienia darmowego certyfikatu Twoja strona przez 30 dni będzie opatrzona kłódką oznaczającą bezpieczeństwo witryny, a także rozpoznawana przez przeglądarki jako witryna bezpieczna. Darmowe SSL to doskonały sposób na zapoznanie się z technologią szyfrowania połączeń oraz przekonania się o zaletach jej używania. Już dzisiaj wypróbuj darmowy certyfikat SSL w Futurehost! Jeśli masz u nas serwer www, to instalację certyfikatu zupełnie za darmo wykonają dla Ciebie nasi technicy. Pamiętaj, że stosowanie szyfrowania SSL w domenie wymaga posiadania dedykowanego adresu IP - kupisz go bez problemu w Futurehost!

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy H88 S.A.