Nowoczesny i przyjazny hosting

Futurehost to sponsor ambitnych projektów

Bardzo cenimy sobie świetne pomysły i ludzi, którzy tak jak my mają misję uczynienia świata lepszym miejscem. Uważamy, że każdy interesujący projekt powinien mieć szansę zaistnieć w sieci. Dlatego wspieramy twórców ciekawych serwisów i blogów tematycznych.

Wielu ludzi, wpada na naprawdę interesujące pomysły. Czy to blog z poradami dotyczącymi codziennego korzystania z komputera, czy to strona z wideoporadnikami na temat obsługi systemu operacyjnego, takie serwisy niosą rzeczywistą wartość - w tym przypadku użytkownik końcowy otrzymuje wartość edukacyjną. Utrzymanie tego typu blogów i stron internetowych nie jest jednak darmowe. I tu pojawiamy się my.

Zgłaszają się do nas twórcy naprawdę ciekawych i wartościowych projektów. W takim przypadku bez wahania decydujemy się wesprzeć dany pomysł poprzez zaoferowanie darmowego utrzymania na naszych serwerach. Chcemy, aby świat stał się lepszym miejscem - i takie działanie pozwala realizować nam naszą misję.

Po prawej stronie udostępniamy listę serwisów korzystających ze sponsorowanego hostingu Futurehost. Jeśli chcesz dołączyć do tej listy, po prostu daj nam znać na adres kontakt@futurehost.pl, czym jest Twój serwis, jaką ma misję, jakie są Twoje cele a być może to właśnie Ty otrzymasz od nas darmowy hosting stron www.

Sponsorujemy nie tylko nowe serwisy, ale również już istniejące. Na naszym pokładzie witamy z otwartymi ramionami twórców, którym zabrakło funduszy na opłacanie hostingu lub takich, dla których hosting sponsorowany będzie odciążeniem wydatków, przekładającym się na rozwój danego projektu.


© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy H88 S.A.