Nowoczesny i przyjazny hosting

Materiały dla mediów

Nasi Klienci powierzają nam swoje serwisy internetowe, które niejednokrotnie stanowią podstawę ich biznesu. Dlatego uważamy, że zaufanie ma tu kluczowe znaczenie. Nigdy nie zawiedliśmy naszych Klientów, a poprzez przejrzystą ofertę bez drobnego druczku zdobywamy ich zaufanie już na starcie. Chcesz lepiej poznać firmę, która wprowadziła profesjonalizm na rynek hostingowy w Polsce? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Odpowiedzi na Twoje pytania

Jeśli informacje zawarte na naszej stronie nie dają odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania związane z Futurehost, zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu e-mailowego pod adresem marketing@futurehost.pl. Możesz także obserwować nas w serwisie społecznościowym Facebook, gdzie informacje na temat naszej firmy przeplatamy z ciekawostkami z branży IT.

Materiały prasowe

Jeśli przygotowujesz artykuł na nasz temat, koniecznie skorzystaj z przygotowanej przez nas paczki dla mediów. Zawiera ona nasz logotyp, kilka grafik związanych z Futurehost oraz banery w różnych wielkościach.

Pobierz paczkę dla mediów

Ilustrowana historia naszej firmy znajduje się na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook.

Zobacz nasz profil

Identyfikacja wizualna

Nasza marka korzysta z dwóch kolorów dominujących niebieskiego (#137CB3) oraz pomarańczowego (#EE6811), a także z kolorów pomocniczych utrzymanych w szarych barwach. Dominujące cechy hostingu Futurehost to stała cena usługi na przestrzeni lat, stabilność usług oraz szybka, miła i fachowa obsługa Klienta. Nie akceptujemy półśrodków i “partyzantki”. Do swojej pracy podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Naszą ambicją nie jest zdominowanie rynku. Mamy misję dostarczenia najlepszej usługi hostingowej w Polsce dla tych Klientów, którzy cenią sobie profesjonalną usługę. Futurehost dedykujemy wymagającym Klientom, a według nas wymagającym Klientem jest każdy Klient.

Dziękuję za zainteresowanie naszą marką,
Dział Marketingu Futurehost

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy H88 S.A.