Materiały dla mediów

Nasi Klienci powierzają nam swoje serwisy internetowe, które niejednokrotnie stanowią podstawę ich biznesu. Dlatego uważamy, że zaufanie ma tu kluczowe znaczenie. Nigdy nie zawiedliśmy naszych Klientów, a poprzez przejrzystą ofertę bez drobnego druczku zdobywamy ich zaufanie już na starcie. Chcesz lepiej poznać firmę, która wprowadziła profesjonalizm na rynek hostingowy w Polsce? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Odpowiedzi na Twoje pytania

Nazywam się Szymon Barczak i serdecznie witam Cię na stronie dla mediów. To ja odpowiadam w Bright Group sp. z o.o. za kontakt z mediami. Jeśli informacje zawarte na naszej stronie nie dają odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania związane z Futurehost, śmiało kontaktuj się ze mną.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu (17) 78 50 666 lub mailowo pod adresem szymon@futurehost.pl. Możesz także obserwować mnie w serwisie społecznościowym Google+, gdzie informacje na temat naszej firmy przeplatam z ciekawostkami z branży IT.

Materiały prasowe

Jeśli przygotowujesz artykuł na nasz temat, koniecznie skorzystaj z przygotowanej przez nas paczki dla mediów. Zawiera ona nasz logotyp, kilka grafik związanych z Futurehost oraz banery w różnych wielkościach.

Pobierz paczkę dla mediów

Ilustrowana historia naszej firmy znajduje się na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook.

Zobacz nasz profil

Identyfikacja wizualna

Nasza marka korzysta z dwóch kolorów dominujących niebieskiego (#137CB3) oraz czarnego (#2b2c2c), a także z kolorów pomocniczych utrzymanych w szarych barwach. Dominujące cechy hostingu Futurehost to stała cena usługi na przestrzeni lat, stabilność usług oraz szybka, miła i fachowa obsługa Klienta. Nie akceptujemy półśrodków i “partyzantki”. Do swojej pracy podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Naszą ambicją nie jest zdominowanie rynku. Mamy misję dostarczenia najlepszej usługi hostingowej w Polsce dla tych Klientów, którzy cenią sobie profesjonalną usługę. Futurehost dedykujemy wymagającym Klientom, a według nas wymagającym Klientem jest każdy Klient.

Dziękuję za zainteresowanie naszą marką,

Dział Marketingu Bright Group sp. z o.o.

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy Bright Group Sp. z o.o.