Nowoczesny i przyjazny hosting

Dostawca hostingu witryn - Futurehost.pl

Futurehost to profesjonalny dostawca usług hostingowych, oferujący najwyższe standardy obsługi i największy wybór pakietów hostingowych w dobrej cenie. Nasz hosting witryn spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów i dlatego w 2015 roku otrzymał 1. miejsce w prestiżowym rankingu WHT.

Najlepszy dostawca hostingu witryn

Oferta hostingu w Futurehost została stworzona z myślą o Klientach oczekujących wysokiej jakości usług. Nasze wygodne pakiety trafiają w potrzeby zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W ramach oferty zapewniamy doskonale skonfigurowane i zabezpieczone serwery, odznaczające się bezawaryjnością i gwarantujące wysoką wydajność. Nasi Klienci mogą dysponować powierzchnią dyskową od 10 GB do 100GB i mieć zapewniony transfer miesięczny od 100 GB do 1000 GB. Do każdego pakietu dajemy wiele atrakcyjnych i bezpłatnych dodatków, takich jak: darmowa domena na 1 rok, obsługa PHP w wersji 7.0, nielimitowana liczba domen i subdomen, nielimitowana liczba skrzynek i aliasów pocztowych, nielimitowana liczba kont FTP, codzienny backup danych, automatyczny instalator ponad 100 darmowych aplikacji webowych, a także niezwykle stabilne i funkcjonalne narzędzie do zarządzania kontem hostingowym, czyli panel Direct Admin. Oprócz tego zapewniamy całkowicie bezpłatną i szybką pomoc techniczną oraz możliwość dopasowaniu oferty do indywidualnych potrzeb Klienta.

Kompleksowy hosting dla każdego

Priorytetem Futurehost jest zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta oraz zapewnienie każdemu wszystkich niezbędnych narzędzi do obsługi witryny www. Na naszych serwerach umieszczane są wszelkiego rodzaju strony internetowe m.in. blogi, strony firmowe, sklepy on-line, a także rozbudowane serwisy www. Klienci cenią nas za profesjonalizm, wsparcie, a także za kompleksowość usług. Oprócz wielu bezpłatnych dodatków w każdym pakiecie oferujemy cały katalog usług dodatkowych w najlepszych cenach m.in. dedykowany adres IP (indywidualny lub współdzielony) oraz najlepsze certyfikaty SSL. Tylko w Futurehost istnieje możliwość bezpłatnego przetestowania różnych funkcji i usług np. programu antywirusowego, usług z zakresu pozycjonowania, czy e-mail marketingu. To nie wszystkie korzyści, jakie czekają na Ciebie w Futurehost! Sprawdź naszą stronę www i przekonaj się o sile naszej firmy hostingowej.

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy Bright Group Sp. z o.o.