Nowoczesny i przyjazny hosting

Hosting dla poczty w Futurehost

W Futurehost każdy Klient korzystający z naszych usług hostingowych otrzymuje w pakiecie bezpłatny hosting poczty o bardzo korzystnych parametrach. Sprawdź już teraz, dlaczego warto mieć pocztę na naszych serwerach!

Nielimitowane skrzynki i aliasy pocztowe

Jako nasz Klient w ramach każdego pakietu hostingowego otrzymasz od nas niezawodny hosting poczty elektronicznej, czyli przestrzeń dyskową na serwerze, na której będzie obsługiwana Twoja poczta e-mail. Nasze serwery są doskonale chronione pod każdym względem, dzięki czemu możesz być pewien, że Twoja poczta będzie u nas zawsze bezpieczna i niezawodna. Pod jedną domeną możesz mieć nielimitowaną liczbę skrzynek pocztowych oraz aliasów, czyli nazw poszczególnych adresów pocztowych. Możesz je definiować w dowolny sposób w panelu klienta. Usługę tą zapewniamy bezpłatnie zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych! To jednak nie wszystko, co oferuje Ci nasz hosting. Poczta u nas jest jedną z najlepszych na rynku – dowiedz się dlaczego!

Prosta konfiguracja i obsługa poczty na Futurehost

U nas konfiguracja poczty odbywa się automatycznie w programach pocztowych, czyli np. w Microsoft Outlook, czy Thunderbird. Samo uruchomienie poczty na serwerze Futurehost jest dziecinnie proste i trwa dosłownie kilka minut! Z poczty możesz także korzystać bezpośrednio na stronie internetowej (webmail). W ramach usługi otrzymujesz również całkowicie bezpłatnie funkcje przydatne do obsługi poczty m.in. przekierowania poczty i autorespondery. Oprócz tego zapewnimy Ci skuteczny i konfigurowalny filtr antyspamowy oraz jeden z najlepszych programów antywirusowych, dzięki którym Twoja poczta będzie całkowicie bezpieczna. Na każdym etapie w obsłudze lub konfiguracji poczty możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów! Jak widzisz, najlepsza poczta i hosting w najniższych cenach dostępny jest tylko w Futurehost!

Jeśli chcesz przenieść swój hosting do Futurehost, proces migracji strony i poczty zrobimy za Ciebie – również całkowicie bezpłatnie.

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy Bright Group Sp. z o.o.