Nowoczesny i przyjazny hosting

Hosting poczty w Futurehost.pl

Decydując się na jeden z pakietów usług hostingowych w Futurehost, oprócz hostingu strony internetowej otrzymasz także profesjonalny i niezawodny hosting poczty elektronicznej. Sprawdź nasz hosting poczty www i przekonaj się, że oferujemy największy zakres usług w niskiej cenie!

Jak wygląda hosting poczty w Futurehost?

W ramach każdego pakietu hostingowego otrzymujesz pełen zestaw usług związanych z Twoją pocztą elektroniczną:

Te wszystkie funkcje i usługi masz zapewnione w każdym pakiecie bez dodatkowych opłat, nawet wtedy, gdy zdecydujesz się na najtańszy hosting!

Najlepsze serwery w Polsce dla Twojej poczty!

Korzystając z usług hostingowych w Futurehost, zyskujesz dostęp do jednej z najlepszych serwerowni w Polsce. Mieści się ona w Lublinie, w klimatyzowanym przez cały rok budynku i jest podłączona do łącz najważniejszych polskich operatorów (takich jak m.in. Polkomtel, Netia, Crolwey, ATM, TK Telekom, czy GTS Energis). W naszej serwerowni znajdują się serwery najwyższej klasy, wyposażone w najszybsze procesory i niezawodne dyski twarde. Ich bezawaryjne działanie zapewniają autonomiczne systemy zasilania awaryjnego, system przeciwprzepięciowy oraz agregat prądotwórczy. Właśnie dlatego Twoje zasoby gromadzone na naszych serwerach są bezpieczne i masz do nich zawsze szybki i bezproblemowy dostęp.

Jeśli zdecydujesz się na konto hostingowe w Futurehost, będziesz mógł nim swobodnie zarządzać przy pomocy bardzo prostego i funkcjonalnego panelu Direct Admin. Wśród dostępnych opcji jest również zarządzanie pocztą e-mail, które umożliwia m.in. dodawanie kont, dokonywanie przekierowania poczty, ustawianie filtrów, ustawianie rekordów MX, czy wreszcie ustawianie autorespondera.

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy Bright Group Sp. z o.o.