Nowoczesny i przyjazny hosting

Serwery www w Futurehost.pl

Jeśli szukasz najlepszej oferty hostingowej, świetnie trafiłeś. W Futurehost otrzymasz największy pakiet usług za najniższą cenę, bez względu na to, czy jesteś Klientem indywidualnym, czy Klientem biznesowym. Oferujemy wysokiej jakości hosting serwerów www, dostępny w praktycznych pakietach, które bardzo łatwo dopasować do swoich potrzeb.

Niezawodne serwery www w Futurehost.pl

Jesteśmy firmą, która od początku stawia na wysoką jakość usług i zaspokajaniu potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Dlatego też korzystamy z nowoczesnej serwerowni w Lublinie, którą wyposażyliśmy w serwery najwyższej klasy renomowanych firm. Zlokalizowanie serwerowni w Polsce w miejscu, gdzie krzyżują się światłowody najważniejszych polskich operatorów zapewnia bardzo szybki dostęp do witryn naszych Klientów – dużo szybszy niż w przypadku serwerów umieszczonych za granicą. Nasze serwery hostingowe zostały gruntownie przetestowane i wyposażone w niezawodne systemy podtrzymywania napięcia, dlatego dajemy Ci gwarancję stabilnego działania Twojej strony internetowej. Nad bezpieczeństwem naszych serwerów, a tym samym Twoich danych czuwa przez 24 godziny na dobę wyspecjalizowana agencja ochrony.

Prosta oferta hostingu i brak limitów w każdym pakiecie

W Futurehost dostajesz nie tylko doskonały serwer. Hosting w naszej ofercie jest dostępny w wygodnych pakietach, których wybór jest prosty jak nigdzie indziej. Nieważne, czy wybierzesz najmniejszy pakiet S, czy rozbudowany pakiet XXL, będziesz miał zapewniony ten sam brak limitów w standardzie. Twój wybór ogranicza się jedynie do dostosowania pojemności i wielkości miesięcznego transferu do potrzeb Twojej witryny i poczty. Do obsługi każdej strony www serwer w Futurehost zapewnia Ci brak limitu m.in. na liczbę domen i subdomen, na liczbę skrzynek pocztowych, liczbę aliasów pocztowych, liczbę kont FTP, a nawet na bezpłatną pomoc techniczną. Co więcej, bez względu na to jaki wybierzesz u nas hosting, serwer będziesz mógł samodzielnie obsługiwać dzięki niezwykle intuicyjnemu Panelowi Serwera. Jeśli do obsługi Twojej strony www hosting w naszych pakietach nie odpowiada Twoim potrzebom, wystarczy że się z nami skontaktujesz, a dostosujemy dla Ciebie ofertę indywidulaną.

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy Bright Group Sp. z o.o.