Nowoczesny i przyjazny hosting

Futurehost to przejrzysta oferta

Dwutygodniowy okres testowy jest w pełni darmowy i niezobowiązujący. Jeśli w jego trakcie zdecydujesz się zostać z nami na dłużej, zapłacisz jedynie za wybrany pakiet pojemności i transferu. Nie mamy ukrytych opłat, nie musisz dopłacać za żadną funkcjonalność.

Spójrz na prawą stronę - znajduje się tam cennik. Oferujemy Ci pięć Pakietów, które różnią się jedynie parametrami wymienionymi w tabeli. Nie musisz porównywać niczego ponad te pięć ofert, gdyż w standardzie masz całą pozostałą funkcjonalność taką jak automatyczna kopia zapasowa danych, darmowa domena na start z końcówką .pl czy brak limitu na bazy danych.

Wystarczy, że zdecydujesz się na wybrane parametry hostingu zdefiniowane w konkretnym Pakiecie, a resztę pozostaw nam. W wyborze Pakietu pomogą Ci zastosowane przez nas symbole znane z branży odzieżowej.

Planujesz uruchomienie małej strony firmowej? Wybierz Pakiet S. Uważasz, że Twój przyszły blog zdobędzie sporą popularność? Pakiet L z pewnością Ci wystarczy. Chcesz uruchomić duży portal informacyjny? Wybierz Pakiet XXL. Zaprezentowane Pakiety nie odpowiadają Twoim potrzebom? Skontaktuj się z nami, skroimy odpowiednią ofertę specjalnie dla Ciebie.

Gdy dołączysz do grona naszych Klientów, uzyskasz dostęp do obu oferowanych przez nas usług z poziomu jednego Panelu Klienta. Oprócz utrzymania stron internetowych i poczty, prowadzimy bowiem również usługę sprzedaży i utrzymania domen pod marką Najtańsze-Domeny.pl. Przejrzystość oferty jest domeną obu naszych marek.

Zwróć uwagę, że wszystkie ceny widoczne na naszej stronie są cenami netto, do których należy doliczyć 23% podatku VAT. Taki cennik stosujemy dlatego, że Futurehost jako wysokiej klasy hosting wybierany jest głównie przez firmy.

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy Bright Group Sp. z o.o.