Nowoczesny i przyjazny hosting

Najlepszy przyjaciel
WordPress

Zamów hosting WordPress

Bogata funkcjonalność WordPress sprawiła, że jest on dziś najpopularniejszym systemem zarządzania treścią (CMS). Pierwotnie został zaprojektowany pod kątem prowadzenia blogów, dlatego jego założeniami była prostota obsługi i wygodne edytowanie treści. Efekty przerosły oczekiwania twórców i system ten stał się wysoce funkcjonalnym narzędziem deweloperskim dla każdego.

Na WordPressie budowane są zarówno prywatne blogi jak również duże komercyjne przedsięwzięcia m.in.: strona Fortune, PlayStation.Blog czy Sony Music. Stale poszerzana paleta wtyczek oraz gotowych motywów pozwala na tworzenie profesjonalnych oraz wyjątkowo estetycznych projektów bez wiedzy technicznej i znajomości HTML.

Wszystko przygotowaliśmy!

Nasze serwery zostały zoptymalizowane, aby użytkownicy mogli korzystać z WordPressa w jeszcze przyjaźniejszych warunkach. Dzięki naszym specjalistom od WordPress dyski serwerów zostały tak skonfigurowane, byś mógł wykorzystać pełen potencjałem tego systemu. Automatyczna instalacja i aktualizacja sprawiają, że jedyne czego potrzebujesz, by docierać do swoich fanów lub klientów, to dostęp do Internetu. Domenę otrzymujesz za darmo od nas.

Support nr 1
w Polsce

Autoinstalator

Solid State Drive
SSD

PHP 7

Przejrzysty panel
administratora

Darmowa domena

Automatycznie aktualizacje

Automatyczny backup

Support Futurehost niezmiennie zajmuje pierwsze miejsce w rankingu WebHostingTalk.
Jesteśmy nowoczesnym i przyjaznym hostingiem. Realizuj swoje pomysły, prowadź bloga, rozwijaj biznes, a my będziemy Cię wspierać od strony technicznej.

 • Właściciel firmy Bagan.pl

  Producent siatek sportowych i przemysłowych

  Posiadamy kilkanaście stron i były różne firmy hostingowe, które obsługiwały naszą firmę. Wybraliśmy najlepsze ceny oraz to co najważniejsze - szybką pomoc, która jest niezbędna.
 • Artur Smolicki

  Starszy konsultant ds. marketingu internetowego

  Od samego początku otrzymałem niczym nieograniczoną pomoc w przeniesieniu, konfiguracji oraz uruchomieniu bloga na nowym serwerze.
 • Adrian Bienias

  Przedsiębiorca, właściciel kilku portali

  Wszelkie prace konserwacyjne zapowiadane z wyprzedzeniem, szybko reagująca i pomocna obsługa techniczna, uptime i stabilność działania hostingów również na duży plus.

Masz już hosting
w innej firmie?

Pobierz z obecnego
serwera kopię swojej
strony

Wyślij ją na Twój nowy
hosting Futurehost
używając FTP

Przekieruj swoją domenę
do Futurehost

Szukasz pomocy?

Skontaktuj się z naszym działem wsparcia technicznego. Pomożemy w przeniesieniu Twojej strony na serwer.
Zadzwoń: (17) 78 50 555

Na naszych serwerach zainstalowano już ponad 7200 stron WordPress

Przenieś hosting do Futurehost i odzyskaj pieniądze wydanew innej firmie hostingowej. Od Futurehost dostaniesz szereg gratisów:

do 6 miesięcy hostingu za darmo
nowa domena .PL gratis na pierwszy rok
darmowa migracja WWW i poczty ze starego
serwera i wiele więcej!

Przenieś również hosting do Futurehost i skorzystaj z wieluatrakcyjnych i bezpłatnych usług, rabatów i dodatkowychproduktów gratis!

Od darmowego testowania wartościowych usług premium, bezpłatne zdjęcia i grafiki do celów komercyjnych, po rabatyna inne produkty i usługi sięgające 300 zł.

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy H88 S.A.