Nowoczesny i przyjazny hosting

Bezpłatny 14 dniowy test hostingu

W Futurehost.pl oferujemy Ci usługi hostingowe, których zakres możesz dopasować idealnie do swoich potrzeb. W tym celu możesz zdecydować się na jeden z 6 pakietów usług, które różnią się między sobą kluczowymi parametrami. Jeśli nie wiesz, który z pakietów wybrać, skorzystaj z naszej wyjątkowej promocji!

Jakie są pakiety usług hostingowych w Futurehost.pl?

Przygotowane przez nas pakiety usług hostingowych nazwaliśmy podobnie, jak nazywa się rozmiary odzieży. Dlatego pakiet S jest najmniejszy i najtańszy, a pakiet XXL jest najbardziej zaawansowany i spełniający najwyższe wymagania. Choć pakiety różnią się między sobą, mają bardzo dużo cech wspólnych, bez względu na swoją cenę i „wielkość”, i są wyrazem naszej dbałości o jak najwyższy standard świadczonych usług. Do tych cech wspólnych należą między innymi:

Różnice między pakietami sprowadzają się w gruncie rzeczy do takich parametrów jak:

Z pozoru więc wybór pakietów wg powyższych dwóch parametrów nie powinien sprawiać problemu, jednak mimo to dajemy Ci możliwość dokładnego sprawdzenia, czy dany pakiet spełnia Twoje oczekiwania.

Jak sprawdzić hosting czy odpowiada naszym wymaganiom?

Pakiet hostingowy powinien być idealnie dopasowany do rodzaju witryny oraz potrzeb związanych z jej obsługą, ponieważ tylko dzięki temu można mieć pewność, że strona będzie funkcjonowała szybko i bezawaryjnie. Dla ułatwienia wyboru jednego z naszych pakietów, w przypadku każdego z nich znaleźć można sugestię, do obsługi jakiej strony się nadaje. I tak na przykład pakiet S jest idealny do obsługi niewielkiej i prostej strony www, pakiet M daje sobie radę ze standardowymi stronami firmowymi, natomiast pakiet L bez problemu obsłuży prosty e-sklep.

Nasze sugestie są jednak tylko orientacyjne, dlatego zachęcamy byś przed zakupem konkretnego pakietu po prostu go wypróbował. W tym celu skorzystaj z naszej wyjątkowej promocji i przetestuj wybrany przez siebie pakiet zupełnie za darmo i bez zobowiązań aż przez 14 dni!


© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy Bright Group Sp. z o.o.