Nowoczesny i przyjazny hosting

Własna strona interentowa - poradnik Futurehost.pl

Uruchomienie własnej witryny www wymaga nie tylko zakupu domeny i usług hostingowych, ale także fizycznego zaprojektowania strony. Usługi specjalistycznych firm są drogie, dlatego Futurehost daje Ci możliwość samodzielnego zbudowania strony i to zupełnie za darmo! Jeśli nie wiesz, jak samemu stworzyć stronę internetową, zapoznaj się z naszym poradnikiem.

Własna strona internetowa - poradnik Futurehost.pl

Wiele osób sądzi, że budowa strony wymaga fachowej wiedzy i odpowiednich umiejętności. Nic bardziej mylnego! Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu każdy jest dzisiaj w stanie stworzyć atrakcyjną witrynę, praktycznie niczym się nieróżniącą od profesjonalnych projektów. Klienci Futurehost otrzymują w tym celu najlepszy darmowy program do robienia stron, czyli Wordpress, ale także kilkadziesiąt innych darmowych aplikacji do zarządzania treścią strony internetowej. Osobom stawiającym pierwsze kroki w tworzeniu stron polecamy Wordpress, który jest bardzo prostym i intuicyjnym programem, pozwalającym osiągnąć zaskakująco dobre efekty. Dla ułatwienia zadania oferujemy bezpłatny poradnik oraz film instruktażowy, który dokładnie wyjaśnia, jak stworzyć własną stronę www z wykorzystaniem Wordpressa i naszego Panelu Serwera. Nasz poradnik oraz oferowane aplikacje pozwalają wykreować zarówno atrakcyjną stronę prywatną, jak i pełnowartościową stronę firmową.

Załóż stronę internetową za darmo w 10 minut!

Darmowy kreator stron Wordpress znajdziesz w Panelu Serwera w Katalogu Bezpłatnych Aplikacji. Twoim zadaniem jest go prawidłowo zainstalować, a także skonfigurować, czyli przede wszystkim określić charakter strony, jaką chcesz stworzyć. Do wyboru masz bloga lub tradycyjną witrynę. Dlatego jeśli ma być to np. strona www dla firmy, wybierz drugą opcję. Kolejne kroki obejmują takie czynności jak nadanie nazwy stronie, stworzenie menu i ewentualnych podstron, a wreszcie wprowadzenie na nie treści oraz zdjęć. Zaletą systemu Wordpress jest to, że daje możliwość korzystania z mnóstwa darmowych wtyczek oraz szablonów, czyli motywów graficznych witryny. Dzięki nim możesz stworzyć oryginalną witrynę idealnie dopasowaną do jej tematyki i przeznaczenia. Jak widzisz, dzięki kompleksowym usługom Futurehost darmowa strona internetowa jest w zasięgu Twoich możliwości. Wystarczy, że skorzystasz z naszych pakietów hostingowych, a będziesz mógł w pełni samodzielnie i bez ponoszenia zbędnych kosztów stworzyć własną witryną internetową nawet w kilka minut!

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy H88 S.A.