Nowoczesny i przyjazny hosting

Kreator stron www

Twoja własna strona internetowa w godzinę i bez programowania.

Za jedyne 10zł miesięcznie

Przetestuj Kreator 14 dni bezpłatnych testów bez zobowiązań
Program do tworzenia stron
Własna strona internetowa

Przykładowe realizacje

Główne Funkcje Kreatora Futurehost

Pozwól przemówić obrazom

Kreator umożliwia Ci wgranie na stronę zdjęć bezpośrednio z Twojego komputera.Edytor zdjęć znajduje się w pakiecie z Kreatorem Stron Futurehost. Korzystaj z niej kiedy tylko potrzebujesz - jest dostępna bez dodatkowych opłat.

Połącz swoją stronę z Facebookiem

Posiadasz własną stronę na Facebooku? Masz profil na Twitterze lub Google+? Kreator daje możliwość szybkiego i łatwego połączenia Twojej nowej strony z profilami w serwisach społecznościowych.

Pomóż Klientom zlokalizować Twoją firmę

Po prostu wpisz adres swojej firmy, a Kreator zajmie się resztą. Widżet Map Google, który pojawi się na Twojej stronie sprawi, że Twoi Klienci nie tylko będą mogli zobaczyć lokalizację Twojej firmy, ale również uzyskać wskazówki dotyczące dojazdu.

Poznaj potrzeby swoich Klientów

Chcesz wprowadzić do swojej firmy nowe produkty lub usługi, ale niewiesz, czy będzie istniało na nie zapotrzebowanie. A może dokonałes ostatnio zmiany w swoim zakładzie. Jak podobają się one Twoim Klientom? Dowiedz się - utwórz ankietę i umieść ją na stronie.

Pozwól swoim klientom być na bieżąco

Często aktualizujesz ofertę Twojej firmy? Wprowadzasz zmiany w wyposażeniu wnętrza swojego biura lub punktu usługowego? Twoi Klienci są zainteresowani tym, co dzieje się w Twojej firmie? Stwórz bloga firmowego.

Zwiększ sprzedaż dzięki e-commerce

Sprzedaż internetowa (e-commerce) to trend, który coraz bardziej zwiększa swoją popularność. Możesz stać się częscią tego trendu. Kreator pozwala Ci stworzyć swój własny sklep za pomocą kilku kliknięć. Nie może być łatwiej!

Zobacz funkcje na klipie video

Wybierz rozsądnie i oszczędnie

Załóż stronę swojej firmy za pomocą programu do tworzenia stron i zwiększ liczbę klientów!

Rozpocznij już teraz
Potrzebujesz wiekszego pakietu?

Zadowoleni Klienci 100% pozytywnych opinii

  • Od samego początku otrzymałem niczym nieograniczoną pomoc w przeniesieniu, konfiguracji oraz uruchomieniu bloga na nowym serwerze.

    Artur Smolicki
    Starszy konsultant ds. marketingu internetowego
  • Wszelkie prace konserwacyjne zapowiadane z wyprzedzeniem, szybko reagująca i pomocna obsługa techniczna, uptime i stabilność działania hostingów również na duży plus. Adrian Bienias
    Przedsiębiorca, właściciel kilku portali

Zobacz więcej opinii »

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy H88 S.A.