Dobry serwer

Futurehost to zaawansowany hosting i bardzo dobry serwer dla każdego

Nasza serwerownia znajduje się w Lublinie i jest podłączona do łącz głównych polskich operatorów. Naszym Klientom dajemy możliwość wykupienia własnego adresu IP i oddelegowania revDNS. W cenie zawarty jest codzienny automatyczny backup lokalny oraz cotygodniowy zewnętrzny.

Szybciej działające strony internetowe

Nasza serwerownia zlokalizowana jest w Lublinie. W tym miejscu krzyżują się światłowody głównych węzłów takich operatorów jak: ATM, Crolwey, GTS Energis, TK Telekom, Polkomtel, LubMAN, Netia. Dzięki temu czas dostępu do stron naszych Klientów jest znacznie krótszy niż w przypadku korzystania z usług konkurencji, która w celu cięcia kosztów lokalizuje swoje serwery za granicą.

Stabilność i bezawaryjność Twoich serwisów

Budynek, w którym znajduje się serwerownia posiada dwie niezależne linie zasilające, za wykorzystanie których odpowiadają trzy autonomiczne systemy automatycznego załączania rezerwy. Serwerownia wyposażona jest we własne systemy zasilania awaryjnego UPS i agregat prądotwórczy.

Wewnętrzna instalacja elektryczna serwerowni chroniona jest przed przepięciami za pomocą odgromników oraz ochronników klasy B+C w rozdzielni głównej jak również podwójnych ochronników klasy D (w rozdzielniach oraz bezpośrednio w każdym zasilaczu UPS). Profesjonalna klimatyzacja utrzymuje stałą temperaturę nawet podczas ekstremalnych mrozów i upałów. Również podłączona jest pod zasilanie zapasowe. Utrzymuje ona temperaturę 16 - 18°C.

Jedynie sprawdzone rozwiązania

Nasi Klienci tworzą strony oparte o technologię PHP, dlatego postanowiliśmy dostarczyć im hosting w najlepszej z możliwych dla nich form. Większa liczba technologii wpływa negatywnie na stabilność usług, dlatego nasz bardzo dobry serwer, w przeciwieństwie do konkurencji nie wykorzystuje technologii takich jak Python czy Ruby on Rails. Nie zależy nam na przyciągnięciu do naszych usług użytkowników niszowych z wąskich specjalizacji, kosztem stabilności stron dotychczasowych Klientów. Uważamy, że hosting dla każdego, to hosting do niczego. Naszą ofertę kierujemy zatem do osób, dla których dobry serwer to przede wszystkim bezawaryjność i brak spadków wydajności. Naszym zdaniem najlepsze serwery w Polsce powinny cechować się tym, czym cechują się serwery Futurehost.

Ogromna paleta możliwości

Klienci korzystający z technologii PHP mają natomiast spore pole do popisu. Udostępniamy Wam bardzo dobry serwer obsługujący PHP w wersji 5.x, a także bibliotekę GD do dynamicznego manipulowania obrazami, Curla do przesyłania zapytań HTTP czy też Crona do cyklicznego wykonywania zadań. Oprócz tego nasi Klienci mają możliwość korzystania z ionCube Loader, wymaganego do odszyfrowania kodu przez komercyjne skrypty samodzielnie instalowane na serwerze, na przykład sklepy internetowe.

Każdy Klient uzyskuje dostęp do statystyk i logów serwera Apache, do deklaracji typów MIME, a także do mod_rewrite i plików .htaccess. Futurehost obsługuje również katalogi chronione hasłem oraz anonimowe FTP. Nie mogliśmy pominąć tak ważnej kwestii jak kopia zapasowa danych. Ta wykonywana jest automatycznie codziennie. Co tydzień wykonujemy kopię zapasową na zdalnym serwerze. Klient zyskuje również oczywiście możliwość ręcznego wykonania kopii zapasowej w dowolnym momencie.

Oprócz Panelu Klienta do ogólnego zarządzania usługami Futurehost i domenami w Najtańsze-Domeny.pl, udostępniamy naszym Klientom panel Direct Admin, czyli jedno z najlepszych i najpopularniejszych, a jednocześnie najstabilniejsze i najbezpieczniejsze narzędzie do samodzielnego zarządzania kontem hostingowym.

Możliwość dopasowania oferty do Twoich potrzeb

Dla wyjątkowo wymagających klientów, których potrzeby wymagają specjalnej uwagi przygotowaliśmy ofertę Pakietu Indywidualnego. Jeśli chcesz mieć bardzo dobry serwer, a żaden z naszych Pakietów nie odpowiada Twoim wymaganiom, po prostu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, a skroimy odpowiednią ofertę specjalnie dla Ciebie.

Jesteśmy otwarci na hurtową sprzedaż domen. Skontaktuj się z nami, jeśli interesuje Cię zakup hurtowej ilości domen i zaparkowanie ich na wyjątkowo stabilnym, dobrym serwerze. Zaproponujemy Ci wyjątkowo atrakcyjne ceny hurtowe.

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy H88 S.A.