Najlepszy hosting – szybki hosting

Nowoczesny i przyjazny hosting

zobacz pakiety

Futurehost to Najlepszy Szybki Hosting

Postawiliśmy sobie poprzeczkę bardzo wysoko, profesjonalizm to nasza domena już od sześciu lat. Nie uznajemy półśrodków i "partyzantki". Oferujemy najlepszy hosting serwerów z gwarancją ceny na stałe. Właśnie dlatego wymagający Klienci wybierają właśnie nas.

Używamy wyłącznie urządzeń sieciowych najwyższej jakości, pochodzących od renomowanych producentów. Dbamy o to, aby wszystkie podzespoły działały z należytą wydajnością. Wszystkie usługi monitorowane są przez całą dobę po to, aby nasi Klienci mogli spać spokojnie.

Nasze serwery monitorują nie tylko wykwalifikowani administratorzy, ale i fizycznie - agencja ochrony wynajęta przez właściciela gmachu, w którym znajduje się osprzęt naszej firmy. W naszej serwerowni zainstalowano certyfikowane czujniki dymu, do wykrywania pożaru w fazie początkowej, wyposażona jest również w kamery, ściany o grubości 80 cm oraz solidne drzwi antywłamaniowe. Bezpieczeństwo stron internetowych i danych naszych Klientów traktujemy naprawdę serio.

Wiemy, jak duże znaczenie ma w dzisiejszych czasach sieć internetowa. Obecność firmy w sieci to często jej być albo nie być. Znikająca z sieci strona internetowa, która jest niedostępna chociażby przez kilka minut dziennie oznacza sporą szramę na wizerunku, która nie szybko ulegnie zabliźnieniu. Dlatego warto powierzyć usługi hostingowe profesjonalistom, którzy rozumieją wartość biznesu prowadzonego przez Klienta.

Mamy świadomość tego, jak skomplikowanym w biznesie jest kalkulacja kosztów. Nie chcemy dolewać naszym Klientom oliwy do ognia, dlatego proponujemy rozwiązanie, które usatysfakcjonuje każdego wymagającego Klienta. Gwarantujemy stałą cenę przedłużenia hostingu. Koszt naszej usługi jest niezmienny, dlatego Klienci mają ułatwione zadanie w kwestii planowania kosztów prowadzonego biznesu.

Klient zawsze co roku uzyskuje tę samą cenę odnowienia, bez względu na zmiany w cenniku dla nowych Klientów. Gwarantujemy, iż dany Klient nigdy nie zapłaci za szybki hosting więcej niż podczas rejestracji. Jesteśmy dobrym partnerem biznesowym. Właśnie dlatego wymagający Klienci wybierają nas.

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy H88 S.A.