Nowoczesny i przyjazny hosting

Odzyskiwanie domen z Futurehost

Rejestracja domeny wymaga opłacenia abonamentu, zwykle na okres jednego roku. Po tym czasie należy ją odnowić, czyli opłacić abonament na kolejny okres. W przeciwnym razie domena trafia do puli wolnych domen i może być zajęta przez inną osobę. Jeśli zapomniałeś opłacić swoją domenę, dowiedz się, jak możesz ją odzyskać!

Odzyskiwanie domen z Futurehost

W Futurehost rozumiemy, że o terminie zapłaty za przedłużenie domeny można po prostu zapomnieć i dlatego naszym Klientom oferujemy pomoc w odzyskaniu domen po terminie płatności. Jest to możliwe, ponieważ w przypadku wszystkich domen stosowane są tzw. okresy kwarantanny, w których domena, choć jest po okresie ważności, to jeszcze nie trafia do puli wolnych domen.

W przypadku domeny z końcówką pl okresy ważności i okresy kwarantanny są następujące:

Przedłużenie domeny globalnej np. z końcówką com jest możliwe nawet przez 70 dni od daty zakończenia jej ważności, z tym że po 35 dniach konieczne jest uiszczenie dodatkowej opłaty.

Do uruchomienia strony potrzebujesz także hostingu!

Aby nie stracić całkowicie swojej domeny, należy po prostu w terminie uiszczać opłaty z tytułu jej przedłużenia. Rejestrując domenę w Futurehost, nie musisz się jednak martwić żadnymi terminami. Przed zbliżającym się końcem ważności domeny, wyślemy do Ciebie powiadomienie. Jednak w razie jakichkolwiek problemów będziesz mógł zawsze liczyć na naszą pomoc! Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my z pewnością znajdziemy sposób na rozwiązanie Twojego problemu.

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy H88 S.A.