Nowoczesny i przyjazny hosting

Oferta dodatkowa

Cena za 1 miesiąc Cena za 1 rok
Dedykowany indywidualny adres IP 10 zł 120 zł
Dodatkowy współdzielony adres IP 1 zł 12 zł
Rejestracja certyfikatu SSL od 80 zł za Rapid SSL (zobacz cennik)
Instalacja certyfikatu SSL przez techników za darmo
Transfer Twoich stron do Futurehost przez techników za darmo
Odzyskanie kopii bezpieczeństwa danych za darmo
Instalacja skryptów/oprogramowania od 50zł - wycena indywiadualna

Podane ceny są cenami netto.

Funkcjonalne dodatki dla Twojego konta

Futurehost to profesjonalny hosting dla wymagających, a wymagający Klienci mają swoje potrzeby. Darmowa domena, przejrzysta oferta i hosting bez limitów zaspokoi większość, ale nie wszystkich. Dla tych najbardziej wymagających mamy jednak Ofertę dodatkową.

Oferujemy Ci dzierżawę adresów IP - zarówno indywidualnych, jak i współdzielonych. Dzięki takiej ofercie możesz zbudować sklep internetowy czy serwis społecznościowy, który przechowuje prywatne dane, a indywidualnym adresem IP zyskuje internetowe zaufanie.

Użycie dedykowanego adresu sprawi, iż Twoja witryna będzie działać pod unikalnym w skali światowej adresie IP oraz zapewni możliwość zainstalowania na serwerze dowolnego certyfikatu SSL który zapewni szyfrowanie połączenia pomiędzy Twoją witryną a Internautami. Tzw. zielona kłódka pojawiająca się przy adresie Twojej witryny w przeglądarkach internetowych upewni odwiedzających Twoją stronę, iż trafili pod dobry i bezpieczny adres. Współdzielone adresy IP przydadzą się natomiast pozycjonerom.

Wszystkim tym, którzy nie znają się na instalacji skryptów lub też po prostu nie mają na to czasu, oferujemy odpłatną pomoc naszych administratorów. W tym celu prosimy o skontaktowanie się z Biurem Obsługi Klienta, gdyż każda taka usługa jest wyceniana indywidualnie na podstawie czasochłonności instalacji danego skryptu.

Chcesz przenieść się do Futurehost? Pamiętaj, że to tylko formalność, gdyż przenosiny Twoich danych od innego dostawcy usług hostingowych załatwiamy od ręki za darmo. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami.

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy H88 S.A.