Nowoczesny i przyjazny hosting

Jak zalogować się na moje FTP?

Aby zalogować się na swoje konto FTP wystarczy skorzystać z dowolnego darmowego programu FTP. Czasami wystarczy nawet zwykły Explorator Windows ®.

 

Metoda I. Program FTP

Do logowania na serwer FTP polecamy np. darmowy program FileZilla. Jego konfiguracja podobna jest do konfiguracji innych programów tego typu. W pierwszej kolejności należy podać adres serwera tzw. host. W naszym wypadku będzie to futurehost.pl.

Następnie konieczne może być wybranie numeru portu - należy wybrać 21. W dalszej kolejności program zapyta o login i hasło - należy podać swój login oraz hasło które otrzymałeś od nas w e-mailu aktywacyjnym.

To powinno wystarczyć programowi do połączenia się z Twoim serwerem FTP.

 

Metoda II. Explorator Windows ®

Aby błyskawicznie połączyć się ze swoim serwerem FTP można skorzystać z Exploratora. Wystarczy otworzyć Mój komputer a następnie w pasku adresu (biały pasek u góry okna) wpisać ftp.futurehost.pl. Program automatycznie połączy się z serwerem i poprosi o podanie loginu i hasła. Gotowe!

 

Pamiętaj!

Po zalogowaniu na serwer pliki należy wgrywać do katalogu "domains/nazwa-domeny.pl/public_html". Nie należy usuwać innych katalogów gdyż są one niezbędne do poprawnego działania Twojego konta!

W razie wątpliwości skontaktuj się z nami a chętnie pomożemy.

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy Bright Group Sp. z o.o.