Nowoczesny i przyjazny hosting

Serwery cena w Futurehost.pl

Serwery dedykowane są idealnym rozwiązaniem dla osób i firm, które same chcą oferować swoim klientom usługi internetowe. W zależności od potrzeb w Futurehost.pl znajdziesz serwery o różnej konfiguracji i zawsze w bardzo atrakcyjnych cenach!

Potrzebne Ci serwery? Cena w Futurehost.pl Cię zaskoczy!

W naszej lubelskiej serwerowni czekają na Ciebie doskonale chronione serwery, oparte na najszybszych procesorach Intel oraz AMD. Do wyboru dajemy Ci 4 gotowe zestawy, z których możesz wybrać ten o najbardziej optymalnych parametrach. Na każdym z nich możesz zainstalować dowolny system operacyjny, a także skorzystać z różnych dodatkowych usług, takich jak indywidualny dedykowany adres IP, certyfikat SSL, czy licencja na panel administracyjny DirectAdmin. Za wszystkie oferowane przez nas serwery ceny są podane w kwotach miesięcznych. Jeśli potrzebujesz serwer o innych parametrach, to żaden problem. Chętnie skonfigurujemy dla Ciebie sprzęt według Twoich wymagań i oczekiwań. W każdym przypadku możesz być pewien, że otrzymasz najlepszy sprzęt w bardzo korzystnej cenie!

Który serwer dedykowany będzie dla Ciebie najlepszy?

Wybór serwera dedykowanego powinien być uzależniony od Twoich planowanych projektów w internecie. Wybierając jeden z naszych zestawów, zwróć uwagę na ich następujące parametry: pamięć RAM, rodzaj procesora, dyski twarde, a także rodzaj łącza internetowego. W każdym przypadku będziesz miał 100% zasobów serwera do swojej wyłącznej dyspozycji, którę będziesz mógł wykorzystać w dowolny sposób. Jeśli nie jesteś pewien, który z zestawów wybrać, nasi specjaliści chętnie Ci w tym pomogą. Pamiętaj, że w Futurehost.pl oferujemy nie tylko dedykowane serwery, cena których może Ci się wydawać zbyt wysoka na początek Twojej działalności. Do wielu projektów internetowych w zupełności wystarczają serwery współdzielone, które znajdziesz w naszej ofercie hostingu. Zachęcamy Cię również do zapoznania się z naszą wyjątkowo atrakcyjną ofertą serwerów Reseller, które umożliwiają Ci sprzedawać hosting pod własną marką.

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy H88 S.A.