Serwer dla firm

Serwer dla firm

Futurehost to wysokiej jakości serwery dla firm (hosting dla firm) na poziomie klasy biznes. Naszą przewagą jest nie tylko świetna infrastruktura serwerowa, ale przede wszystkim nasza kadra - kompetentna i pozytywnie nastawiona do Klienta. Dzięki temu możesz być pewny, że serwer dla firm będzie działał bezproblemowo, umożliwiając Ci całkowite poświęcenie się swoim zajęciom.

Wybierając usługę serwera dla firm masz pewność, że nasze serwery zlokalizowane są w Polsce, co pozytywnie wpływa na szybkość ładowania stron naszych Klientów. Właśnie z tego powodu Futurehost znajduje się w czołówce rankingu hostingu także w kategorii „hosting dla firm”.

Nasza serwerownia jest monitorowana 24 godziny na dobę przez cały rok przez agencję ochrony wynajętą przez właściciela budynku. Bezpieczeństwo danych oraz stabilność działania serwisów internetowych naszych Klientów są dla nas priorytetem.

Oferujemy gwarancję stałej ceny. Bez względu na ewentualne podwyżki cen w cenniku, zawsze Twoja cena przedłużenia będzie równa cenie z cennika w dniu pierwszej rejestracji serwera. Otrzymujesz gwarancję, że serwer dla firm będzie dostępny w niezmiennej cenie.

Hosting dla firm cechuje się również świetnym wsparciem technicznym. W Futurehost nie tylko możesz liczyć na darmową pomoc przy konfiguracji swoich stron, ale również na darmowe przeniesienie Twoich serwisów z poprzedniej firmy hostingowej. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest zawsze do Twoich usług.


© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy H88 S.A.