Nowoczesny i przyjazny hosting

Transfer domeny

Spodobała Ci się nasza oferta, ale Twoją domeną zajmuje się inna firma? To żaden problem! Przetransferuj swoją domenę do Futurehost.pl, a my zapewnimy Ci najlepszą obsługę i zawsze niskie ceny.

Na czym polega transfer domeny?

Transfer domen jest bardzo prostą operacją polegającą na przeniesieniu ich obsługi od jednego operatora do innego. W przypadku przeniesienia domeny do Futurehost.pl wystarczy wykonać kilka bardzo prostych czynności:

Cały proces transferowania domeny do Futurehost.pl nie powinien trwać dłużej niż kilka minut, jedynie przy przenoszeniu domen globalnych może się on wydłużyć do kilku dni. W przypadku problemów na którymkolwiek z etapów przenoszenia domeny po prostu do nas napisz lub zadzwoń, a my udzielimy Ci niezbędnej pomocy.

O czym musisz pamiętać, decydując się na transfer domeny?

Bez względu na to, kto był dotychczasowym operatorem domeny oraz jaka jest nazwa domeny transfer do Futurehost.pl jest szybki, łatwy i wygodny. Pamiętaj także, że:

Przenosząc swoją domenę do Futurehost.pl, zyskujesz ZAWSZE ATRAKCYJNE CENY rejestracji i odnawiania domeny na kolejny rok, a także dostęp do wysokiej jakości usług hostingowych oraz licznych promocji i bonusów.

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy H88 S.A.