Nowoczesny i przyjazny hosting

Uruchom własną firmę hostingową

Rozumiemy, jak trudny start mają przed sobą Resellerzy. Postanowiliśmy zbudować naszą ofertę w taki sposób, aby ułatwić im rozpoczynanie biznesu. W przeciwieństwie do konkurencji, oferujemy serwery reseller w cenie zbliżonej do zwykłego Serwera WWW.

Chcemy pomóc ambitnym osobom w budowaniu własnego hostingu w oparciu o usługi Futurehost. Nie stawiamy zysku ponad wszystko. Naszą ambicją było stworzenie oferty, która będzie korzystna nie tylko dla nas, ale i przede wszystkim dla Resellera.

Oferta jest oparta na Pakietach dla standardowych Klientów. Reseller zaczyna od dowolnie wybranego Pakietu, który jest tylko około 30% droższy od adekwatnego Pakietu Serwera WWW.

Przejrzysta oferta i uczciwość to domena profesjonalnej firmy hostingowej. Przekonaj się sam o naszym profesjonaliźmie i zamów konto reseller już dziś. Nie masz nic do stracenia!

Z kontem reseller w Futurehost uruchomienie własnej firmy hostingowej jest banalne, a próg wejścia na ten rynek obniżyliśmy do minimum. Na początek dostajesz aż dwa tygodnie okresu testowego na przygotowanie się do zawojowania rynku.

Po okresie darmowych testów będziesz mógł albo zrezygnować bez zobowiązań, albo zarejestrować swoje konto reseller na stałe poprzez jego opłacenie za cenę z cennika powyżej.
To wszystko, nie będziemy obciążać Cię dodatkowymi opłatami za funkcjonalność resellera, do której zaliczają się między innymi własne nazwy serwerów DNS (ns1.twojanazwa.pl).

Limity powierzchni i transferu zmniejszają się wraz ze zużyciem ich przez Twoich Klientów, a nie w chwili tworzenia konta. Jest to tak zwana funkcja oversellingu i oznacza, że posiadając Pakiet S z 10GB pojemności, możesz sprzedać swoim Klientom przykładowo 20 kont po 1GB, jeśli każdy z nich będzie wykorzystywał tylko połowę dostępnej przestrzeni.

Z Futurehost każdy małym kosztem może spróbować swoich sił w świecie firm hostingowych.

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy Bright Group Sp. z o.o.