Nowoczesny i przyjazny hosting

Tutorial Wordpress

W Futurehost w ramach każdego pakietu hostingowego dajemy Ci dostęp do najpopularniejszego systemu zarządzania treścią Wordpress, dzięki któremu samodzielnie i zupełnie za darmo zbudujesz swoją stronę internetową. Obsługa systemu Wordpress jest bardzo prosta, ale dla ułatwienia udostępniamy Ci również praktyczny poradnik Wordpress od podstaw.

Kilka słów o Wordpressie

System CMS Wordpress powstał z myślą o tworzeniu blogów, jednak przez kolejne lata został tak rozbudowany, że dzisiaj z powodzeniem wykorzystywany jest do toworzenia profesjonalnych stron firm i instytucji, a nawet rozbudowanych serwisów. Dla użytkowników liczy się przede wszystkim to, że mogą używać systemu Wordpress za darmo, a do jego obsługi nie potrzebują specjalistycznej wiedzy z zakresu kodowania. W doskonaleniu silnika i opracowywaniu kolejnych praktycznych wtyczek i szablonów angażują się programiści z całego świata, dlatego Wordpress cały czas ewoluuje i oferuje coraz więcej możliwości. Nazwa Wordpress znana jest niemal pod każdą szerokością geograficzną, a z systemu korzysta już przeszło 100 milionów użytkowników.

Tutorial Wordpress

W internecie znaleźć można oficjalną stronę systemu, na której znajduje się rozbudowany dział zawierający pomoc Wordpress, a także do pobrania różne motywy stron oraz praktyczne wtyczki. Jeśli będziesz chciał więcej czasu poświęcić na stworzenie swojej witryny polecamy Ci na przykład wtyczkę „under construction”, czyli „strona w budowie” Wordpress, dzięki której użytkownicy w oczekiwaniu na Twoją gotową witrynę będą mogli oglądać ciekawą grafikę. W tworzeniu witryny pomoże Ci nasz Wordpress tutorial pl, czyli instrukcja w języku polskim zawierająca informacje jak krok po kroku dokonać instalacji Wordpressa, konfiguracji strony, a także jak dodawać treści i grafikę. Oprócz tego zachęcamy Cię do obejrzenia naszego filmu instruktażowego „Jak zainstalować Wordpressa?”. Z naszym tutorialem wykreujesz samodzielnie swoją witrynę www, która w niczym nie będzie odbiegać od profesjonalnych stron stworzonych przez wyspecjalizowanych projektantów.

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Futurehost.pl. Futurehost.pl jest marką firmy H88 S.A.